O nás

Jezdecká školička DaGri vznikla na podzim roku 2019. Název této školičky je po ponících zakladatelích, bratrech Dandym a Grifovi. Původně jezdecká školička pod názvem Jezdecká školička Morava sídlila v Moravských Knínicích. Po přestěhování koníků do Velké Bíteše koncem léta 2020 byla přejmenována.

Cílem naší školičky je naučit děti i dospělé s láskou pečovat o koně a naučit se s nimi spolupracovat tak, aby byli spokojení jezdci i koně. U nás se můžete dozvědět, jak o koně správně pečovat. Naučíte se koně vyčistit, vodit, lonžovat, ošetřovat. Můžete si užít jízdu na jízdárně při individuálních lekcích. Lekce vedou zkušení kvalifikovaní instruktoři jezdectví. Věnujeme se výuce sedu na lonži, vedení koně, drezurnímu ježdění od základů až k pokročilým cvikům. Pro ty, kteří mají rádi skoky máme skokové lekce, kde se věnujeme skokové gymnastice, skokům a vedení koně po parkuru. Pro děti je výborné začínat voltiží. Při voltiži cvičíme cviky na zlepšení rovnováhy a děti si budují důvěru ke koni. Pro pokročilé nabízíme i vyjížďky do okolní krajiny, která je u nás opravdu nádherná. Procházky po okolí si však mohou užít i úplní začátečníci, které doprovázíme ze země. Jízda na koni je vhodná pro všechny bez věkového omezení. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Lekce vede kvalifikovaná instruktorka jezdectví ČJF Ing. Pecková Hana. Vlastní výkonnost v drezuře stupně T a v parkuru stupně L**. Věnuje se také soutěžím všestrannosti. Výcviku jezdců se věnuje již 14 let.

o nás obr. 1
o nás obr. 2
o nás obr. 3